Beton cienkowarstwowy dla Twojego wnętrza

Posadzki z betonu cienkowarstwowego to najczęściej wybierany system posadzek betonowych. Grubość posadzki wynosi ok. 10 mm, wykonuje się ją na uprzednio wykonanym podkładzie z półsuchego jastrychu. Posadzki z betonu cienkowarstwowego są wyjątkowo trwałe. Można je wykonywać we wszystkich typach pomieszczeń.

Posadzki z betonu cienkowarstwowego mogą mieć różny kolor i strukturę, polerowane są do oczekiwanego stopnia połysku. Następnie poddawane są impregnacji, która eliminuje ryzyko powstawania plam w strefach na to narażonych. Czas wykonywania posadzki betonowej z betonu cienkowarstwowego to ok. 10 dni.

Piękna podłoga betonowa w naturalnej kolorystyce

kolor platyna

kolor naturalny szary

kolor szary agat

kolor grafitowy

Nowoczesne posadzki z betonu

Beton doskonale sprawdza się w kuchni, gdzie inne wykończenia mogłyby być narażone na zaplamienie. Dzięki swojemu niepowtarzalnemu charakterowi świetnie prezentuje się w łazience. Atutem podłogi betonowej w pokoju dziecięcym jest jej łatwość mycia. Idealna gładkość posadzki betonowej sprawia, że mycie nawet dużej powierzchni nie stanowi problemu. A jaki efekt!

Wykonując posadzki z betonu polerowanego, niezależnie od systemu, zawsze zwracamy szczególną uwagę na staranne wykończenie szczelin dylatacyjnych. Są to miejsca technologicznych nacięć posadzki, wymagane dla jej prawidłowej pracy. Dzięki opracowanemu przez nas innowacyjnemu systemowi wypełniania przestrzeni dylatacyjnych każda podłoga jest idealnie wykończona.

Nasze realizacje - beton cienkowarstwowy

Zobacz wszystkie realizacje

posadzki z betonu polerowanego_1