Beton polerowany

Nowocześni klienci coraz częściej wybierają beton polerowany na podłogę do swoich domów. Dokonują tego wyboru, ponieważ beton na podłodze dzięki swojej strukturze znakomicie przewodzi ciepło, jest więc jednym z najlepszych materiałów wykończeniowych podłóg z systemem ogrzewania podłogowego. Dodatkowo, jest on wyjątkowo przyjazny w pielęgnacji.

Posadzki z betonu polerowanego stosowane są bardzo chętnie w nowoczesnych domach jednorodzinnych, obiektach usługowych, takich jak restauracje, hotele, sklepy oraz w loftach i innego typu wnętrzach o surowym, industrialnym charakterze. Idealna gładkość posadzki betonowej sprawia, że mycie nawet dużej powierzchni nie stanowi problemu.

Piękna podłoga betonowa w naturalnej kolorystyce

kolor naturalny szary
kolor szary agat
kolor grafitowy

Nowoczesne posadzki betonu polerowanego

Grubość posadzki z betonu polerowanego wynosi ok. 8 cm. Struktura betonu jest zwarta, bez widocznego kruszywa. Beton wylewa się bezpośrednio na ogrzewanie podłogowe. Posadzka betonowa jest posadzką trwałą, odporną na ścieranie oraz uszkodzenia, może mieć wykończenie matowe, półmatowe lub błyszczące, zależnie od życzenia klienta.

Szczególną uwagę zwracamy na staranne wykończenie szczelin dylatacyjnych. Dla naszych szczególnie wymagających klientów stworzyliśmy autorski system wykończenia posadzek betonowych. Dzięki opracowanemu przez nas innowacyjnemu systemowi wypełniania przestrzeni dylatacyjnych każda podłoga jest idealnie wykończona.

Nasze realizacje - beton polerowany