Beton polerowany dla Twojego wnętrza

Beton polerowany naturalny o grubości 8 cm jest wylewany bezpośrednio na ogrzewanie podłogowe. Posadzka z betonu polerowanego – wypolerowana powierzchnia jest gładka, przyjemna w dotyku. Warto wiedzieć, że właściciele nowoczesnych domów coraz częściej wybierają beton polerowany jako materiał wykończeniowy w swoich wnętrzach. Dokonują tego wyboru, ponieważ beton na podłodze dzięki swojej strukturze znakomicie przewodzi ciepło, jest więc idealnym wykończeniem podłóg z systemem ogrzewania podłogowego. Struktura betonu jest zwarta, bez widocznego kruszywa.

Doskonała gładkość betonu sprawia, że jest wyjątkowo przyjazny w pielęgnacji. Posadzka z betonu polerowanego może mieć wykończenie matowe, półmatowe lub błyszczące, zależnie od życzenia klienta. Stosowane są bardzo chętnie w nowoczesnych domach jednorodzinnych, obiektach usługowych, takich jak restauracje, hotele, sklepy oraz w loftach i innego typu wnętrzach o surowym, industrialnym charakterze. Odpowiednia impregnacja gwarantuje możliwość obciążenia posadzki dużym ruchem pieszym, i całkowicie eliminuje ryzyko powstawania plam na posadzce.

Piękna podłoga betonowa w naturalnej kolorystyce

kolor platyna

kolor naturalny szary

kolor szary agat

kolor grafitowy

Nowoczesne posadzki z betonu

Beton doskonale sprawdza się w kuchni, gdzie inne wykończenia mogłyby być narażone na zaplamienie. Dzięki swojemu niepowtarzalnemu charakterowi świetnie prezentuje się w łazience. Atutem podłogi betonowej w pokoju dziecięcym jest jej łatwość mycia. Idealna gładkość posadzki betonowej sprawia, że mycie nawet dużej powierzchni nie stanowi problemu. A jaki efekt!

Wykonując posadzki z betonu polerowanego, niezależnie od systemu, zawsze zwracamy szczególną uwagę na staranne wykończenie szczelin dylatacyjnych. Są to miejsca technologicznych nacięć posadzki, wymagane dla jej prawidłowej pracy. Dzięki opracowanemu przez nas innowacyjnemu systemowi wypełniania przestrzeni dylatacyjnych każda podłoga jest idealnie wykończona.

Nasze realizacje - beton polerowany

posadzki z betonu polerowanego_1

Zobacz wszystkie realizacje

posadzki z betonu polerowanego_1